Pandora Light +

on igakülgne mugav auto turva-, kaugkäivitus- ja telemeetriasüsteem. Sellel on dialoogiga krüpteeritud kahesuunaline OLED-ekraaniga kaugjuhtimispult, mis võimaldab jälgida auto parameetreid ja anda ohutult kümneid käske. Väikese suurusega põhiseade on varustatud võimsa sisseehitatud 868 MHz antenniga ning seda saab ühendada CAN-bussi ja LIN-iga. Kaugkäivituse funktsioon võimaldab konfigureerida automaatset käivitumist nädalapäevade, tundide, mootori temperatuuri, pinge järgi, samuti pakkuda turbotaimeri funktsiooni ja kaugkäivitust otse puldist.

Krüpteeritud edastused

Süsteem kasutab 868 MHz mitme kanaliga automaatselt vahetavat raadioteed ja AES-128 algoritmi dialoogikrüptimist kaugtuvastusega, et tagada kaitse häkkerite ja koodipüüdjate eest.

Eelsoojendi juhtimine

Süsteem võimaldab kaugjuhtida populaarseid mootorieelsoojendeid, nagu Webasto või Eberspaecher, sealhulgas järjestikuseid eelsoojendus- ja käivitusvalikuid. Süsteemi saab otse eelsoojendiga ühendada W-busi, K-liini või LIN-bussi kaudu.

Ülipikk ulatus

Meie OLED-ekraaniga kahesuunaline RF-dialoogipult näitab hämmastavat suhtlusulatust, ulatudes äärelinna piirkondades kuni 3 kilomeetrini.

Telemeetriline LCD

Kaugjuhtimispuldi OLED kuvab mitmesuguseid telemeetrilisi andmeid: pardapinge, sise- ja välistemperatuur, kütusetase, signaali tase, kell.

Madal energiatarve

Süsteem on üles ehitatud tõhusust silmas pidades – see tarbib väga vähe energiat ega takista autosüsteemidel puhkerežiimi lülituda.